به توجه به گسترش روزافزون نفوذ ارزهای دیجیتال به زندگی مردم بسیاری از آن ها می پرسند چگونه ارز دیجیتال بخریم تا بتوانیم بیشترین سود را از سرمایه گذاری خود به دست آوریم؟

در حال حاضر صدها رمزارز هستند که ممکن است در ماه ها یا سال های آینده با افزایش قیمت چشمگیری مواجه باشند و این امر لزوم مطالعه بیشتر برای آشنایی با روش های خرید ارزهای دیجیتال برای کسب سود بیشتر را به ما نشان می دهد.

در صورتی که برای شما هم سوال است که چطور ارز دیجیتال بخریم تا حداکثر سود را به دست آوریم، بهتر است به نکاتی که در ادامه گفته خواهد شد بیشتر توجه کنید.

خرید رمز ارز در بیت نوین به سادگی آب خوردن ممکن است برای اینکه مراحل ساده خرید و فروش را ببینید به بخش مربوطه مراجعه کنید و به طور کامل ببینید چه طور در چند مرحله ساده می توانید به سدگی اقدام خرید و فروش کنید.

بیت نوین سریع ترین زمان را برای احراز هویت نیز در نظر گرفته است و در کم تر از 2 ساعت احراز هویت شما انجام می شود.

چگونه ارز دیجیتال بخریم – انواع رمزارز

اولین قدم که باید برای خرید ارز دیجیتال برداشته شود آشنایی با انواع رمزارزهایی می باشد که امکان خرید آن ها در بازار وجود دارد.

تعدادی از مهم ترین توکن ها و کوین هایی که در بهترین سایت های خرید و فروش ارزهای دیجیتال عرضه می شوند و شما امکان خرید آن ها را دارید در زیر لیست شده اند:

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • اتریوم کلاسیک
 • لایت کوین
 • بیت کوین کش
 • ارز سولانا
 • ارز دیجیتال شیبا اینو
 • دوج کوین
 • ….

شما می توانید به خرید بیت کوین کش و ارز هایی مانند خرید ارز شیبا نیز بپردازید. این ارز ها تنها بخش کوچکی از ارز های دیجیتالی است که بیت نوین برای شما عرضه کرده است.

اگر می خواهید بدانید چگونه رمز ارز بخریم باید ابتدا نوع کوین و یا توکن که قصد خرید آن را دارید را مشخص کنید. علاوه بر کوین های ذکر شده در بالا انواع توکن ها مانند توکن های erc 20 و توکن های NTF برای خرید در بازار وجود دارند که مطالعه هر چه بیشتر خواهد توانست شما را با این دارایی های دیجیتال بیشتر آشنا کند.

چگونه ارز دیجیتال بخریم – میزان سود

چگونه ارز دیجیتال بخریم که سود کنیم بیت نوین

در مطالعه ای که برای مقایسه و انتخاب ارز دیجیتال دارید باید سعی کنید ارزهایی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید که بیشترین سود را برای شما به همراه داشته باشند.

کسانی که در سال 2021 موفق به انتخاب بهترین دارایی ها برای سرمایه گذاری شدند ممکن است که در ظرف چند ماه گذشته و از ابتدای سال 2021 میلادی تا به حال سود چند برابر به دست آورده باشند که بالغ بر میلیون ها دلار بوده است. این رقم معادل ده ها میلیارد تومان می باشد و به طور حتم ارزش تلاش بیشتر برای آشنایی با این رمز ارزها را دارد.

ابزار متنوعی وجود دارند که به شما کمک می کنند تا بهترین ارز دیجیتال یا توکن یا کوین را برای خرید انتخاب کنید و در صورتی که به دنبال این هستید که چطور ارز دیجیتال بخریم به شما توصیه می کنیم از این ابزار بیشترین استفاده را داشته باشید.

این مطلب را از دست ندهید!
شاخص ترس و طمع

پرایس اکشن در ارز دیجیتال

پرایس اکشن در ارز دیجیتال یک دانش برای تحلیل بازارهای مالی است که به شما کمک می کند با بررسی نمودار قیمت هر یک از ارزهای دیجیتال موفق به خرید رمز ارزهایی شوید که در کوتاه مدت امکان سودآوری بیشتری برای شما دارند.

بیت نوین در آموزش پرایس اکشن ارز دیجیتال در مورد الگوها و ترندهایی که برای خرید و یا فروش ارزهای دیجیتال می توانند کمک هستند را به شما معرفی کرده است تا بتوانید با اتخاذ تصمیمات مناسب موفق به کسب سود بیشتر شوید.

برای همین در صورتی که به دنبال این هستید که بدانید ارز دیجیتال چگونه بخریم تا موفق به سود بیشتر شویم می توانید مطالعه دقیقی در این مورد با مراجعه به آموزش داده شده با الگوها و ترندهای بازار بیشتر آشنا شوید.

چگونه رمز ارز بخریم – تحلیل تکنیکال

یکی از روش های محاسباتی که مبتنی بر استفاده از روش های تحلیلی می باشد تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال است که تریدرهای حرفه ای به آن توجه می کنند و شما هم می توانید برای پی بردن به پاسخ این سوال که چگونه ارز دیجیتال بخریم تا سود بیشتری به دست آوریم سعی در یادگیری تحلیل تکنیکال داشته باشید.

در صورتی که به عنوان یک فرد مبتدی به دنبال این هستید که بدانید چگونه ارز دیجیتال بخریم و بفروشیم تا به خوبی طی کنید تا امکان حضور حرفه ای در بازارهای مالی را داشته باشید، مراحل زیر را از یاد نبرید:

چگونه ارز دیجیتال بخریم – انتخاب پلتفرم

بیت-نوین لوگو

بدون شک بهترین پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران بیت نوین است که پایین ترین نرخ کارمزد را دارد و همچنین سرعت انتقال بسیار بالا بوده.

ارز های دیجیتالی که می تواند در پلتفرم بیت نوین خرید و فروش کنید یک لیست بسیار بلندی است که در صورت تمایل نیز می توانید در خواست دهید تا در کمتر از 10 دقیقه ارز دیجیتال مورد نظر شما را به لیست ارز های خود اضافه کنیم.

یکی از اولین کارهایی که هر خریدار و یا فروشنده ای باید انجام دهد تا بتواند دارایی های خود را به فروش برساند و یا این که اقدام به خرید کالا و یا دارایی بنماید انتخاب محلی برای خرید یا فروش است.

این مطلب را از دست ندهید!
مارکت کپ چیست

در مورد ارزهای دیجیتال نیز برای این که پاسخ سوال چگونه ارز دیجیتال بخریم را پیدا کنیم باید پلتفرم مناسب برای خرید یا فروش رمز ارزها را پیدا کنیم.

هر فرد می تواند با توجه به ملاحظات قانونی و یا سایر ملاحظات اقدام به انتخاب یک پلتفرم برای خرید یا فروش رمز ارز بنماید. ما در مقاله مربوط به سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال نکات مهمی را در این مورد بیان کرده ایم.

در این بخش باید به طور خلاصه اشاره کنیم که چند فاکتور مهم هستند که اگر به دنبال این هستید که بدانید چطور ارز دیجیتال بخریم باید به آن ها توجه داشته باشید. این فاکتورها عبارت هستند از:

 • امنیت سایت یا صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال
 • کارمزد دریافت شده توسط صرافی در قبال خدمات داده شده
 • سرعت ارائه خدمات خرید و فروش رمزارزها
 • عدم وجود محدودیت قانونی در استفاده از خدمات صرافی

بیت نوین یکی از سایت های معتبر خرید و فروش ارز دیجیتال است که همه مزایای ذکر شده در بالا را در خود دارد و به خصوص به دلیل عدم وجود محدودیت قانونی در استفاده از خدمات این صرافی جزو بهترین گزینه ها برای شهروندان ایرانی در داخل کشور می باشد.

چگونه ارز دیجیتال بخریم – انتخاب والت

انتخاب یک والت مناسب یکی از لازمه های نگهداری از ارزهای دیجیتال می باشد. در صورتی که شما اقدام به خرید بیت کوین یا اتریوم و هر ارز دیجیتال دیگری بنمایید، با توجه به این که این دارایی ها باید در یک محل امن نگهداری شوند تا از هک شدن در امان باشند، بهتر است که در مرحله اول نسبت به امن بودن والت انتخاب شده مطمئن باشید.

والت های سخت افزاری به طور معمول برای ذخیره حجم بالایی از دارایی های دیجیتال (که ارزش آن ها زیاد است) بهترین گزینه هستند. از میان والت های سخت افزاری می توان به لجر نانو و کول والت پرو یا والت ترزور اشاره نمود.

البته والت های نرم افزاری مانند والت ایکسودس EXODUS یا والت مای سلیوم و سایر والت ها نیز می توانند برای ذخیره دارایی های شما مورد استفاده قرار گیرند.

ما در مقالات انواع کیف پول دیجیتال و انتخاب بهترین والت های ارز دیجیتال نکات مهمی را در مورد نحوه انتخاب بهترین کیف پول به منظور ذخیره بیت کوین و سایر رمز ارزها بیان کرده ایم. در صورتی که می خواهید بدانید چگونه ارز دیجیتال بخریم و به دنبال بهترین والت برای ذخیره آن هستید می توانید مقالات ذکر شده را مطالعه کنید.

چگونه ارز دیجیتال بخریم – حجم سرمایه گذاری

چگونه ارز ارز بخریم ارز دیجیتال

برای کسی که می خواهد بداند چگونه رمز ارز بخریم یک مرحله بسیار مهم تعیین حجم سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال است. فرض کنید کل دارایی شما ده یا صد میلیون تومان باشد و یا این که یک میلیارد تومان سرمایه داشته باشید.

این مطلب را از دست ندهید!
شیت کوین چیست

در هر یک از حالت های بالا علاوه بر این که مهم است بدانید ارز دیجیتال چگونه بخریم باید در مورد مبلغ سرمایه گذاری نیز تصمیم بگیرید. به طور حتم هر چه سرمایه شما بیشتر باشد منطقی تر است که پول بیشتری برای خرید رمز ارزها سرمایه گذاری کنید.

یک توصیه منطقی این است که درصدی از سرمایه خود را وارد بازارهای مالی کرده و برای خرید بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال اختصاص دهید.

متخصصان نظر واحدی در مورد این درصد ندارند و برای همین اگر می خواهید بدانید بیت کوین چگونه بخریم یا چند درصد از دارایی خود را برای خرید آن صرف کنیم، تصمیم گیری تا حد زیادی وابسته به خود شما خواهد بود. شما می توانید ده درصد دارایی خود یا حتی صددرصد پول های خود را وارد بازار کنید.

اما در هر صورت قبل از این کار با مطالعه کافی مانند یک حرفه ای بدانید که چگونه ارز دیجیتال بخریم و بفروشیم و علاوه بر این با روش های تحلیل بازار آشنا شوید.

آشنایی با بازارهای مالی کلید موفقیت

ما در این متن مهم ترین نکاتی را بیان کردیم که برای رسیدن به پاسخ سوال چگونه ارز دیجیتال بخریم ضروری هستند. در پایان باید تاکید کنیم که آشنایی با بازارهای مالی کلید موفقیت شماست و می تواند (ضمن آشنایی با بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال) به تدریج شما را به یک تریدر حرفه ای تبدیل کند.

امروزه افراد زیادی هستند که با توجه به موفقیت هایی که تریدرهای حرفه ای در سال گذشته کسب کرده اند سوالات مشابهی می پرسند. تعدادی از این سوال ها در زیر لیست شده اند:

چطور میتونم ارز دیجیتال بخرم

چطور رمز ارز بخریم

چگونه ارز دیجیتال بخریم و بفروشیم

چطور ارز دیجیتال بخریم

اگر شما هم سوال های ذکر شده در بالا را به عنوان یک فرد مبتدی دارید، بهتر است از همین حالا به تدریج (با مطالعه مقالاتی که در طول متن به آن ها اشاره شد)، خود را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال آماده کنید.

بیت نوین یکی از پلتفرم های معتبر در داخل کشور برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است و این امکان را برای ایرانی ها فراهم کرده است تا در صورت علاقه به خرید و فروش رمزارزها پس از ثبت نام در سامانه امکان سرمایه گذاری در بازارهای دیجیتالی را داشته باشند.

شما هم می توانید از این فرصت برای تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای استفاده کنید و به تدریج به یک سرمایه گذار و تریدر حرفه ای تبدیل شوید که با تحلیل درست بازار امکان کسب سودهای میلیونی و حتی میلیاردی را دارد.

 

مقاله را در سوشیال مدیای خود منتشر کنید