آیا می دانید بهترین صرافی جایگزین بایننس چیست؟ صرافی های زیادی هستند که در داخل و خارج از کشور می توانند جایگزین بایننس شوند. با این وجود به دلیل این که همه صرافی های خارجی ممکن است در آینده به سرنوشت صرافی بایننس دچار شوند، به نظر می رسد که صرافی های معتبر داخلی بسیار بهتر هستند.

ما در این متن تعدادی از صرافی های ارز دیجیتال خارجی که می توانند جایگزین بایننس شوند را به شما معرفی خواهیم کرد.

با این وجود به نظر می رسد که بنا به نظر متخصصان استفاده از صرافی های ارز دیجیتال معتبر در داخل کشور امنیت بسیار بیشتری داشته باشد.

صرافی بیت نوین یکی از صرافی های ارز دیجیتال معتبر در داخل کشور است که با توجه به تبعیت از استانداردهای امنیتی و دریافت کمترین کارمزد جزو بهترین گزینه ها برای انتخاب برای کاربران ایرانی باشد.

توجه: مسئولیت تصمیم گیری نهایی برای انتخاب یک صرافی با سرمایه گذاران می باشد. زیرا که این سرمایه گذاران هستند که در صورت اشتباه در انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال باید عواقب آن را متحمل شوند.

البته نباید فراموش کرد که صرافی های خارجی یکی پس از دیگری مسئله KYC را اجباری کرده و یا خواهند کرد.

نکته بسیار مهمی که در استفاده از جایگزین بایننس و به سراغ صرافی های دیگر رفتن وجود دارد این است که به دلایل تحریم هایی که برای ایران و ایرانی ها وجود دارد به زودی محدودیت های هر یک از آن ها بیشتر خواهد شد.

برای مثال صرافی کوکوین که قبلاً آموزش انتقال تتر به کوکوین را ارائه کرده بودیم، اخیراً محدودیت های بیشتری را اتخاذ کرده است که بدون احراز هویت بیش از روزانه مبلغی را نمی توانید از مجموعه خارج کنید.

البته برای کاربرانی که احراز هویت صرافی ارزدیجیتال را انجام داده باشند نیز تخفیف هایی را در نظر گرفته اند که کاربران ترقیب کنند که KYC را هر چه سریع تر انجام دهند.

اما به هر حال باز هم گزینه های بسیار خوبی برای جایگزین بایننس وجود دارد.

آیا ادامه فعالیت در صرافی بایننس ممکن است؟

بهترین جایگزین بایننس

صرافی بایننس در راستای تبعیت از قوانین مالی بین المللی تلاش کرده است تا تغییراتی را در ارائه خدمات خود به کاربران ایجاد کند.

به همین دلیل احراز هویت کاربران با جدیت بیشتری در صرافی بایننس پیگیری می شود و سقف برداشت از حساب ها نیز با تغییراتی همراه شده است.

همه کاربران در سرتاسر دنیا باید خود را با تغییرات در بایننس وفق دهند. اما مشکل این است که کاربران ایرانی امکان احراز هویت در این صرافی با هویت اصلی خود را ندارند.

البته در تبلیغات گفته می شود که کاربران ایرانی می توانند با یک هویت جعلی در این صرافی به فعالیت های خود ادامه بدهند.

اما آیا شما حاضر هستید با انتخاب یک هویت جعلی سرمایه خود را به خطر بیندازید؟

در صورتی که با قوانین مالی بین المللی آشنایی داشته باشید، می دانید که استفاده از هویت جعلی جرم است و این یک شوخی نیست.

این یعنی در صورت استفاده از هویت جعلی اگر بنا به هر دلیلی عدم صحت اطلاعات ثبت شده به نام شما فاش شود، به عنوان یک مجرم ممکن است که دیگر دسترسی به دارایی های خود نداشته باشید.

پس اگر بخواهید کمی عاقلانه رفتار کنید، خواهید دانست که صرافی های ارز دیجیتال زیاد دیگری هستند که بهتر است به عنوان جایگزین بایننس انتخاب شوند.

این مطلب را از دست ندهید!
احراز هویت صرافی ارز دیجیتال

اهمیت انتخاب صرافی جایگزین بایننس

فرض کنید حدود هزار دلار (در خوش بینانه ترین حالت و کمترین سرمایه گذاری ممکن) در صرافی بایننس داشته باشید.

اگر بخواهید با هویت جعلی به فعالیت خود در بایننس ادامه دهید، ممکن است برای یک سال مشکلی برای شما به وجود نیاید.

اما اگر به هر دلیلی هویت شما فاش شود، با اتهام قطعی جعل هویت ممکن است حتی متهم به کلاهبرداری یا حتی پولشویی و حمایت از تروریسم شوید.

پس فراموش نکنید:

فریب تبلیعات احراز هویت با مدارک جعلی را هرگز نخورید. قوانین بین المللی توسط نهادهای معتبر بین المللی کنترل می شوند و در صورتی که به عنوان مجرم شناخته شوید احتمال از دست دادن همه دارایی های شما وجود خواهد داشت.

به خاطر داشته باشید:

قوانین بین المللی که در ارتباط با فعالیت صرافی های ارز دیجیتال تصویب می شوند روز به روز سختگیری بیشتری پیدا می کنند و دقیق تر می شوند.

دیگر هرگز مانند گذشته به راحتی نخواهید توانست در صرافی های خارجی فعالیت کنید.

بهترین صرافی جایگزین بایننس

بهترین جایگزین صرافی آنلاین بایننس

اگر به این نتیجه رسیدید که صرافی بایننس دیگر گزینه خوبی برای سرمایه گذاری و ترید حرفه ای در بازار نیست، به طور حتم باید بهترین صرافی جایگزین بایننس را انتخاب کنید.

اما بهترین صرافی جایگزین بایننس کدام است، آیا صرافی ارز دیجیتال خارجی بهتر است یا صرافی ارز دیجیتال داخلی؟

پاسخ این سوال به هدف شما از سرمایه گذاری وابسته است.

چند فاکتور مهم هستند که باید هنگام انتخاب بهترین صرافی جایگزین بایننس به آن توجه داشته باشید:

  1. اعتبار صرافی
  2. هدف از سرمایه گذاری خودتان
  3. امکانات صرافی ارز دیجیتال
  4. کارمزد صرافی

ابتدا از خود بپرسید که هدف من از سرمایه گذاری چیست؟

حالت اول: اگر می خواهید صرفا اقدام به خرید بیت کوین ، خرید تتر ، خرید اتریوم ، خرید ارز سولانا و یا خرید ارز دیجیتال دیگری بنمایید و آن را برای چند ماه یا حتی چند سال ذخیره کنید، یک والت نیاز دارید و لازم نیست فعلا در مورد انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال داخلی یا خارجی حساس باشید.

حالت دوم: اگر در صرافی بایننس به ترید حرفه ای مشغول بوده اید و انواع ارز دیجیتال (به طور مثال 100 رمز ارز برتر در بازار) را به طور مداوم خرید و فروش می کردید تا سود کسب کنید، امکان دارد که به امکانات یکی از صرافی های ارز دیجیتال خارجی نیاز داشته باشید تا بتوانید به فعالیت حرفه ای خود ادامه بدهید.

حالت سوم: در صورتی که تمرکز شما بر روی خرید ارزهای دیجیتال شناخته شده می باشد و به دنبال خرید بیت کوین ، خرید تتر ، خرید اتر ، خرید دوج کوین یا ارز سولانا ، ارز شیبا ، ریپل (و رمز ارزهایی که در رده اول تا 20 بازار قرار دارند) هستید، به نظر بسیاری از متخصصان صرافی های ارز دیجیتال معتبر داخلی گزینه های بسیار بهتری هستند. حتی شما می توانید رمز ارز هایی مانند ارز تتا را نیز از صرافی بیت نوین خریداری نمایید.

بهترین صرافی معتبر جایگزین بایننس

ما در داخل و خارج از کشور شاهد فعالیت صرافی های متعددی هستیم که اعتبار لازم را ندارند و حتی ممکن است کلاهبردار باشند. پس در هنگام انتخاب یک صرافی داخلی و یا خارجی به اعتبار آن توجه داشته باشید.

نکته: هنگام انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال حتما اعتبار آن را مد نظر قرار دهید.

کارمزد صرافی

کارمزد دریافتی توسط صرافی برای انواع ارز دیجیتال ممکن است متفاوت باشد.

میزان کارمزد و یا نحوه دریافت کارمزد برای تبدیل یا انتقال هر رمز ارز امکان دارد برای هر صرافی متفاوت باشد و باید ببینید که ارزهای دیجیتال مورد علاقه شما در کدام صرافی با کارمزد کمتری قابل ترید هستند.

این مطلب را از دست ندهید!
استیبل کوین چیست

اجازه بدهید نگاهی به بهترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی داشته باشیم که می توانند جایگزین بایننس باشند.

بهترین صرافی جایگزین بایننس در خارج کشور

در حال حاضر تعدادی از صرافی های ارز دیجیتال خارجی هستند که به نظر می رسد محدودیت های کمتری در مقایسه با بایننس داشته باشند و شاید حداقل برای مدت کوتاهی بتوان آن ها را جایگزین بایننس نمود:

کوینکس

کوینکس جایگزین بایننس

این صرافی از بیت کوین و اتریوم و ریپل پشتیبانی می کند و امکان ترید جفت ارزها را به شما می دهد.

صرافی اسندکس

در صرافی ارز دیجیتال اسندکس می توانید آلت کوین ها را خرید و فروش کنید. امکان خرید بیت کوین نیز در این صرافی وجود دارد.

تا به حال احراز هویت برای معامله در این صرافی (البته تا یک سقف مشخص) نیاز نبوده است. با این وجود ممکن است صرافی اسندکس نیز در آینده به دلیل تبعیت از قوانین مالی بین المللی محدودیت های بیشتری برای کاربران در مبادله ارز دیجیتال بدون احراز هویت ایجاد کند.

صرافی کوکوین

کوکوین بهترین جایگزین بایننس

صرافی کوکوین یکی از صرافی های آنلاین است که به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال معتبر در خارج کشور می تواند بهترین جایگزین بایننس در بین صرافی های ارز دیجیتال خارجی باشد.

با این وجود همه صرافی های خارجی به دلیل فشارهایی که از سوی نهادهای بین المللی بر آن ها وارد می شود مجبور هستند تا احراز هویت کاربران را دیر یا زود انجام دهند و این امر به تدریج محدویت های بیشتری را برای ایرانی ها به وجود خواهد آورد.

آیا صرافی های داخلی بهترین جایگزین بایننس هستند؟

با توجه به ریسک از عدم دسترسی به دارایی ها در صرافی های خارجی به نظر بسیاری از متخصصان تا جایی که می توانید بهتر است برای خرید ارز دیجیتال از صرافی های ارز دیجیتال داخلی استفاده کنید.

در این میان عده ای صرافی کوکوین را بهترین گزینه برای انتخاب می دانند و عده دیگری نیز صرافی بیت نوین را به دلیل خدمات منحصر به فرد با پایین ترین کارمزد بهترین صرافی ارز دیجیتال در داخل کشور می دانند.

بیت نوین بهترین جایگزین بایننس

در صورتی که تمرکز شما بر روی خرید ارزهای دیجیتال برتر باشد و قصد دارید تمرکز خود را روی خرید بیت کوین ، خرید اتریوم ، خرید ارز سولانا و خرید ریپل یا خرید ارز تتر که جزو پایدارترین و کم ریسک ترین دارایی های دیجیتال هستند بگذارید، بیت نوین به دلیل کارمزد پایین و اعتبار بالای خود یکی از بهترین گزینه ها در بین صرافی های ارز دیجیتال داخلی برای انتخاب است.

شما می توانید برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و یا بلند مدت از صرافی بیت نوین بیشترین استفاده را بنمایید.

فقط باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که تمرکز صرافی ارز دیجیتال بیت نوین روی ارزهای شناخته شده مانند بیت کوین ، اتر ، دات ، ریپل ، تتر ، ارز سولانا، دوج کوین و ارز شیبا در بازار است.

البته به مرور زمان با توجه به درخواست کاربران سایت نیز ارز های دیگری نیز برای خرید به لیست محصولات و کوین ها اضافه می شود.

این مطلب را از دست ندهید!
کندل استیک چیست

در این راستا باید در ادامه به چند ویژگی مهم در ارتباط با صرافی ارز دیجیتال بیت نوین اشاره کنیم:

1.      کارمزد پایین بیت نوین

بیت نوین پایین ترین کارمزد را در بین صرافی های ارز دیجیتال داخلی دارد و این کارمزدها حتی از بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال خارجی نیز کمتر است.

به همین دلیل در صورتی که از پرداخت کارمزدهای بالا برای مبادلات ناراحت هستید، می توانید از بیت نوین برای خرید ارز دیجیتال استفاده کنید.

جالب است بدانید که بیت نوین امکان انتقال تتر با کارمزد صفر را برای کاربران فراهم نموده است.

نکته مهم: حال که در مورد کارمزد صحبت می کنیم باید بدانید کارمزدی که خود صرافی ارز دیجیتال بیت نوین دریافت می کند بسیار پایین و حتی نزدیک به صفر است، اما اگر با فناوری بلاکچین آشنا باشید می دانید که کارمزد انتقال در شبکه مبلغ مشخصی است که ربطی به صرافی ارز دیجیتال ندارد.

2.      اعتبار صرافی بیت نوین

توجه داشته باشید که یک صرافی معتبر با توجه به قوانین بانک مرکزی فعالیت می کند و به همین دلیل این تضمین به شما داده می شود که هیچ گونه کلاهبرداری یا سوء استفاده از دارایی های شما نخواهد شد.

در انتخاب صرافی فریب تبلیغات افرادی که اقدام به کلاهبرداری می کنند و بدون مجوز اقدام به ارائه خدمات خود می نمایند را با توجه به موارد متعددی که در سال های گذشته رخ داده اند نخورید.

3.      سرعت مبادلات در بیت نوین

در بیت نوین این تضمین به شما داده می شود که در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان مبادلات انجام شده صورت پذیرد و بتوانید ارزهای خریداری شده را در کیف پول خود داشته باشید.

برای مثال در صورتی که قصد انتقال ارز دیجیتال تتر از بیت نوین به کیف پول خود در یکی از صرافی های خارجی را داشته باشید، این کار در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

با بیت نوین علاوه بر کارمزد پایین و حتی نزدیک به صفر برای مبادلات یا انتقال تعدادی از ارزهای دیجیتال مانند انتقال ارز تتر می توانید در کمترین زمان آن را به کیف پول خود منتقل کنید.

نکته: ایمن ترین پروتکل ها در این سامانه استفاده می شود.

4.      انتقال ارز دیجیتال از بیت نوین به صرافی های خارجی

شما می توانید به سادگی در صورتی که نیاز به انتقال ارز دیجیتال خریداری شده در بیت نوین به یکی از صرافی های خارجی معتبر را داشته باشید، با استفاده از مکانیزم ساده پیش بینی شده موفق به انجام این کار شوید.

البته توجه داشته باشید که امکان تعامل با همه صرافی های ارز دیجیتال خارجی همان طور که گفته شد وجود ندارد. اما به عنوان مثال می توانید پس از خرید ارز تتر در بیت نوین آن را به صرافی کوکوین (که جزو بهترین صرافی های خارجی جایگزین بایننس است) منتقل کنید.

مروری بر مطالب متن:

ما در این متن تلاش کردیم بهترین صرافی های ارز دیجیتال داخلی و خارجی جایگزین بایننس را به شما معرفی کنیم.

باز هم تاکید می کنیم فراموش نکنید:

قوانین بین المللی هر لحظه می توانند دسترسی شما را محدود و محدودتر کنند پس بهترین صرافی های معتبر داخلی جایگزین بایننس را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

بیت نوین در این راستا امنیت، کارمزد پایین، و سرعت را برای شما به ارمغان آورده است.

مقاله را در سوشیال مدیای خود منتشر کنید