بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال می تواند به دو بخش تقسیم شود که در این صورت باید به معرفی بررسی سایت های خارجی و ایرانی بپردازیم.

اگر به دنبال بهترین سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال هستید باید بدانید که به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایران بسیاری از سایتهای معتبر خارجی از ارائه خدمات خود به کاربران ایرانی خودداری می کنند.

با توجه به مشکلات استفاده از سایت های خارجی، به نظر شما بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال در داخل کشور که می تواند خدمات خود را در فضایی امن در اختیار شما قرار دهد کدام است؟

بیت نوین صرافی آنلاین ارز دیجیتال قصد دارد در ادامه پاسخ این سوال را در اختیار شما قرار دهد. برای همین در صورتی که به عنوان یک ایرانی به دنبال ورود به بازار رمزارزها و سرمایه گذاری روی آن ها هستید، توصیه می کنیم به خواندن این متن ادامه دهید.

امیدواریم پس از مطالعه این متن بتوانید موفق به سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال و خرید بیت کوین یا سایر رمزارزهای شناخته شده با استفاده از بیت نوین به عنوان معتبر ترین سایت خرید ارز دیجیتال شوید.

بهترین سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال کدام هستند؟

بهترین سایت های خرید ارزهای دیجیتال

شاید تا به حال نام صرافی دیجیتال (digital exchange) را شنیده باشید. این صرافی ها شاید در ده سال پیش اصلا وجود نداشتند و یا این که بسیاری از ما با آنها آشنایی نداشتیم، اما با گسترش استفاده از رمزارزها امروزه بسیاری از مردم با این صرافی ها آشنا هستند.

این صرافی ها با عرضه ارزهای دیجیتال (با استفاده از فناوری بلاکچین) برای آسان شدن تبادلات مالی و خرید و فروش ارزهای دیجیتال به وجود آمدند و همگام با ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم رشد کردند تا بتوانند خدمات مرتبط با خرید، فروش و ترید رمزارزها را در اختیار سرمایه گذاران و علاقه مندان به این دارایی های ارزشمند قرار دهند.

در حال حاضر تعدادی از این سایت ها و صرافی ها مانند صرافی بایننس، کوین بیس، کراکن در خارج از کشور جزو صرافی های شناخته شده و معروف هستند که بسیاری از مردم در سرتاسر دنیا از خدمات آن ها استفاده می کنند. اما مشکل مهمی که برای شهروندان ایرانی و هموطنان ما وجود دارد این است که امکان استفاده از خدمات تعدادی از این صرافی ها برای آن ها وجود ندارد و تعدادی دیگری نیز ممکن است خدمات خود را متوقف کنند.

زیرا به دلیل تحریم هایی که علیه کشور ما اعمال شده است بسیاری از صرافی ها و سایت های معتبر خرید ارز دیجیتال در خارج از کشور از ارائه خدمات خود به ایرانی ها خودداری می کنند. برای همین است که همان طور که خواهیم گفت سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال در داخل کشور بهترین گزینه برای انتخاب هستند.

اهمیت سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال چیست؟

ما پس از بیان اهمیت صرافی های دیجیتال، شما را با سایت های عرضه کننده این خدمات بیشتر آشنا خواهیم نمود.

این مطلب را از دست ندهید!
تریدینگ ویو چیست

اهمیت صرافی ها و سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال به حدی است که عده ای بر این باور هستند که در آینده نه چندان دور این سایت ها خواهند توانست خدماتی مانند خدمات سیستم بانکی در اختیار مردم قرار دهند و برای همین می توانند در بسیاری از موارد جایگزین بانک ها شوند.

این سایت ها می توانند خدمات خود را با سرعت بسیار بالا و به طور شبانه روزی در اختیار شهروندان قرار دهند و شما می توانید با بررسی لحظه تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال اقدام به خرید یا فروش آن ها بنمایید.

به عنوان مثال با بررسی منحنی تغییرات قیمت، می توانید اقدام به خرید بیت کوین (اتریوم، ریپل، و …) در بهترین زمان بنمایید تا پس از افزایش قیمت این ارز سود قابل توجهی به دست آورید. مثال های متعددی را می توان ذکر نمود که افراد زیادی توانسته اند سودهای کلان با سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال کسب کنند.

مثالی از سود خرید و فروش ارزهای دیجیتال

مزایای خرید از سایت های خرید و فروش ار ز دیجیتال

شاید به خوبی بدانید که بسیاری از سرمایه گذاران که در اواخر سال 2020 میلادی با پیش بینی های درست خود اقدام به خرید بیت کوین و رمزارزهایی مانند اتریوم کرده بودند سود چند برابری را در عرض چند ماه به دست آوردند که در هیچ یک از بازارهای مالی به دست آوردن این سود ممکن نبود.

برای همین مهم ترین مزیت سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال در سودآوری آنها (با انتخاب بهترین کوین یا توکن)، برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

نیازی به تاکید بیشتر بر روی اهمیت سایتهای خرید و فروش ارزهای دیجیتال وجود ندارد و برای همین ما در ادامه به دسته بندی بهترین سایت های خرید ارز دیجیتال و مشکلاتی که در استفاده از خدمات سایت های خارجی وجود دارد خواهیم پرداخت.

دسته بندی سایت های معتبر خرید و فروش ارز دیجیتال

در قرن بیستم میلادی چیزی به نام ارز دیجیتال در دنیا وجود نداشت و بسیاری از مردم با خرید طلا و دلار یا خرید و فروش سهام اقدام به سرمایه گذاری در بازارهای مالی می کردند. اما با گذشت دو دهه از قرن بیست و یکم شاهد هستیم که دارایی های جدید و ارزشمندی مانند ارزهای دیجیتال به وجود آمده اند که با رشد سریع خود چشم بسیاری از سرمایه گذاران را خیره کرده اند.

اگر از بازار سرمایه اطلاع کافی داشته باشید می دانید که این رشد به گونه ای بوده است که در حال حاضر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین ، اتریوم ، دوج کوین و سایر رمزارزها توانسته اند نه تنها در ایران که در کل دنیا هواداران بسیاری پیدا کنند که به دنبال سرمایه گذاری بر روی آن ها و حفظ ارزش دارایی خود و کسب سود هستند.

اما برای کسانی که قصد ورود به بازار و سرمایه گذاری یا ترید ارزهای دیجیتال را دارند سوالات مهمی وجود دارند که به چند مورد از آن ها در بالا اشاره شد.

این مطلب را از دست ندهید!
شاخص ترس و طمع

برای پاسخ به این سوالات باید ابتدا به دسته بندی سایتهای خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازیم.

به طور کلی سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال را می توان به دو دسته سایت های داخلی و خارجی تقسیم نمود:

بهترین سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال خارجی

اگر به دنبال بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال خارجی هستید گزینه های متعددی برای انتخاب وجود دارند. برای مثال سایت ها یا صرافی هایی مانند بایننس، کوین بیس، بیسک، کراکن و … در خارج از کشور می توانند به ارائه خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال به کاربران بپردازند.

این سایت ها از حدود ده سال پیش به تدریج فعالیت خود را آغاز نموداند و تعداد آنها روز به روز بیشتر شده است. در حال حاضر تعداد این سایت ها بسیار زیاد شده است و تعدادی از آنها از اعتبار کافی برخوردار نیستند.

برای همین در صورتی که قصد استفاده از خدمات آن ها را داشته باشید لازم است که معتبرترین و بهترین آنها را با توجه به معیارهای مختلفی که به آن ها اشاره خواهد شد انتخاب کنید.

نکته مهم: توجه داشته باشید که این صرافی ها خدمات خود را با توجه به قوانین و ضوابط موجود به کاربران و شهروندان کشورهای مختلف ارائه می کنند و ممکن است ایرانی ها امکان استفاده از این خدمات را نداشته باشند (در ادامه باز هم تاکید خواهیم کرد که ایرانی ها در چند سال اخیر با محدودیت ها و مشکلات متعددی در استفاده از خدمات صرافی های خارجی روبرو بوده اند).

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی

در چند سال گذشته با تلاش هایی که توسط متخصصین ایرانی صورت گرفت در داخل کشور نیز پلتفرم هایی برای ارائه خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال راه اندازی شد. شاید بسیاری از افراد با این سایت ها و مزایایی که استفاده از آن ها دارد آشنا نباشند.

این در حالی است که بهترین سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال در داخل کشور که خدمات خود را به کاربران ایرانی و هموطنان محترم ارائه می دهند بسیاری از مشکلات سایت های خارجی را ندارند.

این سایت ها به طور معمول طبق ضوابط کشورمان به فعالیت می پردازند و به دلیل عدم تاثیرپذیری از تحریم ها بهترین گزینه برای انتخاب محسوب می شوند. برای همین بسیاری از کاربران ایرانی در سال های اخیر و به خصوص در سال گذشته سعی کردند خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را با استفاده از پلتفرم های داخلی انجام دهند.

البته توجه داشته باشید که تعدادی از سایت های ایرانی هستند که دارای اعتبار بیشتری می باشند و به عنوان یک سرمایه گذار باید سعی کنید پس از تحقیق و مقایسه پلتفرم های ایرانی معتبرترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال در داخل کشور را برای دریافت خدمات مورد نیاز خود انتخاب کنید.

بیت نوین یکی از بهترین پلتفرم های معاملاتی در داخل کشور

در صورتی که به دنبال معتبرترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال در داخل کشور هستید، بیت نوین یکی از بهترین پلتفرم های معاملاتی می باشد که امکان ارائه خدمات خود را بدون تاثیرپذیری از تحریم ها به کاربران ایرانی دارد.

این مطلب را از دست ندهید!
ایردراپ چیست

این پلتفرم با پیروی از متدهای روز دنیا توانسته است به بستری امن برای تبادل ارزهای دیجیتال در داخل کشور تبدیل شود و امکان ارائه خدمات گسترده به شهروندان ایرانی را فراهم کند.

نکته بسیار مهم: بر خلاف بسیاری از سایت ها که اقدام به دریافت کمیسیون های نامتعارف می کنند و یا این که دارایی های کاربران را بلوکه می کنند، بیت نوین تلاش نموده است تا محیطی امن برای سرمایه گذاری و فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال (برای خرید و فروش بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و … ) ایجاد کند.

نکته: شما پس از مطالعه راهنمای ثبت نام در بیت نوین و پس از طی مراحل اولیه امکان استفاده از این پلتفرم و معاملات ارزهای دیجیتال را در فضایی امن و به دور از هیچ گونه نگرانی خواهید داشت.

سخن آخر

سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال که در خارج از کشور فعالیت می کنند بسیار متنوع هستند و هر یک از این سایت ها قوانین خاص خود را دارند. علاوه بر این حجم مبادلات و یا نرخ کارمزد در هر یک از آنها می تواند با دیگری متفاوت باشد. اما نکته مهم این است که ایرانی ها به دلیل مشکلات داخلی و تحریم های خارجی در حال حاضر در استفاده از پلتفرم های خارجی با مشکل روبرو هستند.

این مشکلات حتی اگر در کوتاه مدت برطرف شوند (یا حتی اگر بتوان آن ها را دور زد)، ممکن است باز هم به دلیل اعمال مجدد تحریم ها و یا اعمال قوانین سختگیرانه تشدید شوند.

برای همین بسیاری از هموطنان و کاربران ایرانی به خصوص در یک سال گذشته ترجیح داده اند از خدمات سایت های داخلی برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

در صورتی که شما هم قصد دارید از پلتفرم های معاملاتی داخلی برای مبادله ارزهای دیجیتال استفاده کنید، بیت نوین به عنوان بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال تلاش کرده است فضایی ایمن را برای مبادله این ارزها در اختیار شما قرار دهد.

شما با استفاده از این پلتفرم بدون نیاز به پرداخت کارمزد بالا و یا نگرانی در مورد مسدود شدن دارایی های خود امکان خرید بیت کوین و یا سایر ارزهای دیجیتالی شناخته شده و معروف را خواهید داشت.

علاوه بر این بیت نوین امکانات دیگری را در اختیار کاربران قرار  می دهد که می تواند به آن ها کمک کند تحلیل بهتری از وضعیت بازار داشته باشند و به طور حرفه ای به عرصه ترید ارزهای دیجیتال وارد شوند.

در پایان امیدواریم مطالب گفته شده در این متن برای شما سودمند واقع شده باشد و بتوانید از مزایای استفاده از یک پلتفرم امن داخلی بدون هیچ گونه نگرانی بهره مند شوید.

مقاله را در سوشیال مدیای خود منتشر کنید